Author: c***合
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 感覺這商品刷毛太軟 粉底可不好推
顏色: 棕色

1pc
| Material | Polyester |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Coffee Brown |
| Type | Foundation Brushes |
| 高度 | 3 cm |
| 長度 | 3 cm |
| 寬度 | 16.6 cm |
| SKU | sb2203037011871997 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 7819163 people said the quality is very good!
Author: c***合
Date:
Review: 感覺這商品刷毛太軟 粉底可不好推
顏色: 棕色
Author: T***U
Date:
Review: 剛打開有掉幾根毛,但不到很多!所以感覺可以購入!
顏色: 黑色
Author: T***U
Date:
Review: 剛打開有掉幾根毛,但不到很多!所以感覺可以購入!
顏色: 黑色
Author: T***U
Date:
Review: 已回購多次~非常好用~❤️
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.