
M MALAIKA Braided Wigs For Women Full Lace Cornrow Box Braided Wig Loc Wig Synthetic Lace Front Braided Wigs With Handmade Faux Locs Wig
SKU: sb2412105218548557
Price and availability
HK$1,000.00
假髮長度
36 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

36 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Low Temperature Fiber |
| Features | Not Heat Resistant |
| Special Selling Point | Braided Wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Full Lace Wigs |
| Cap Type | Other |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| Lace Area | Full Lace |
| 淨重 | 378 g |
| 寬度 | 91.44 cm |
| 頭圍 | 55-58 cm |
| SKU | sb2412105218548557 |
Brand Name: M MALAIKA
Quality: 4110461 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.