
NEW
长直白色合成假发,适合非洲裔女性,带刘海,日常角色扮演假发,自然假发,耐热纤维假发
SKU: sb260507104700254306593
Price and availability
HK$116.00
規格
白色
假髮長度
24 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 60.96 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260507104700254306593 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.