Author: n***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 品質良好,價格實惠,包裝完善。
顏色: 粉色


22 inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 265 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2303306946505551 |
Overall Rating: 4.86/5
Author: n***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 品質良好,價格實惠,包裝完善。
顏色: 粉色
Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect for Chika Fujiwara Cosplay. What you see is what you get! Easy to brush.
顏色: 粉色 | 2 photo(s)
Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 粉色
Author: v***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 粉色