
NEW
长耳朵兔子按摩器,可爱鼻子,创意节日礼物和面部按摩工具
SKU: sb260511152941396575075
Price and availability
HK$41.00
規格
1PC
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1PC
| Material | WPC |
| Target Use Body Part | Head |
| Color | Brown |
| Function | Massage |
| Type | Head Massage Tool |
| 長度 | 10.2 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 高度 | 2.3 cm |
| SKU | sb260511152941396575075 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.