
NEW
长卷大波浪T型蕾丝前额假发,带刘海 - 适合日常佩戴的合成纤维假发
SKU: sb260428114363167327615
Price and availability
HK$166.44
假髮長度
24 inch
蕾絲面積
13*4*1
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

24 inch
13*4*1
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4*1 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb260428114363167327615 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.