Author: m***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Muy padre , buen diseño , ,pero no es muy amplia ,es algo pequeña
顏色: 拼色

26 inch
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Two-Tone |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2303314901886966 |
Author: m***y
Date:
Review: Muy padre , buen diseño , ,pero no es muy amplia ,es algo pequeña
顏色: 拼色
Author: a***s
Date:
Review: Nice nice nice nice nice 👍👍👍
顏色: 拼色
Author: r***d
Date:
Review: تحفه اوووووي زي الصوره بظبط والماتريال فظيعه♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: 拼色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.