Author: y***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 造型颜色均是十分好看
顏色: 彩色 | 1 photo(s)

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2304016168460796 |
Overall Rating: 4.92/5
Author: y***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 造型颜色均是十分好看
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Author: s***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 質感好,價格親民,物流快速,下次還會選購
顏色: 彩色
Author: 9***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Author: B***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the wig is so beautiful. I Love it ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 彩色 | 3 photo(s)