
長款小波浪人造假髮帶劉海
SKU: sb2301182382538533
Price and availability
HK$148.00
假髮長度
28 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

28 inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 240 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2301182382538533 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.