
Lime Basil & Mandarin Cologne 30 Ml
SKU: sb25090869563591949
Price and availability
HK$366.00
香味:
青檸羅勒和柑橘
淨含量
30毫升
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

30毫升
Lime Basil & Mandarin by Jo Malone London is a Citrus Aromatic fragrance for women and men. Lime Basil & Mandarin was launched in 1999. Top notes are Lime, Mandarin Orange and Bergamot; middle notes are Basil, Thyme, Lilaci ris middledied r.
| Material | Glass |
| Scent | Floral |
| Scent Type | Lime Basil & Mandarin |
| Gender | Men |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 高度 | 5 cm |
| 淨容量 | 30 ml |
| SKU | sb25090869563591949 |
Brand Name: Jo Malone
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Jo-Malone-sc-014482359.html
Quality: 2260108 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.