
Lime Basil & Mandarin Cologne 100 Ml
SKU: sb25090728745745406
Price and availability
HK$738.00
香味:
青檸羅勒和柑橘
淨含量
100毫升
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

100毫升
| Material | Glass |
| Scent | Fruity & Citrus |
| Scent Type | Lime Basil & Mandarin |
| Gender | Men |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 高度 | 5 cm |
| 淨容量 | 100 ml |
| SKU | sb25090728745745406 |
Brand Name: Jo Malone
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Jo-Malone-sc-014482359.html
Quality: 2849046 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.