
Light Blue Pour Homme Eau De Toilette 125 Ml
SKU: sb251105786777777326
Price and availability
HK$652.00
香味:
柑橘
淨含量
125ml
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

125ml
| Material | Glass |
| Scent Type | Citrus |
| 長度 | 9 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 高度 | 13 cm |
| 淨重 | 125 g |
| 淨容量 | 125 ml |
| SKU | sb251105786777777326 |
Brand Name: Dolce & Gabbana
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Dolce-Gabbana-sc-014272551.html
Quality: 809639 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.