Author: m***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me encanta. Todo llegó muy bonito. En buenas condiciones

| Power Supply | Car Charger |
| Features | Adjustable |
| Water Resistance Level | Waterproof |
| Style Type | 4PK |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Double Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 45W |
| Color Temperature | 5000K |
| Lumens | 6000~8000LM |
| SKU | sq25050986806611111 |
Brand Name: ANTSAY
Quality: 3167659 people said the quality is very good!
Author: m***u
Date:
Review: Me encanta. Todo llegó muy bonito. En buenas condiciones
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.