
NEW
Lenovo 联想小新Pad Pro第二代12.7英寸大屏高清平板电脑,适用于学习、娱乐和办公
SKU: se260508220598131361282
Price and availability
HK$2,401.00
運行內存
8+128GB 霜雪銀
8+256GB 霜雪銀
8+128GB 大象灰
8+256GB 小青新
12+256GB 大象灰
8+128GB 小青新
機身內存
8GB
12GB
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

8+128GB 霜雪銀
8+256GB 霜雪銀
8+128GB 大象灰
8+256GB 小青新
12+256GB 大象灰
8+128GB 小青新
8GB
12GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Screen Resolution | 2944x1840 |
| Condition | New |
| Color | Multicolor |
| Screen Size | 12.7" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 12.7" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 9000-10000mAh |
| Network | None |
| SKU | se260508220598131361282 |
Brand Name: Lenovo
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Lenovo-sc-014138194.html
About: 聯想是一家成立於中國的全球科技公司,業務遍及 180 個市場。 著眼全球發展,聯想在業界建立了多元化的企業文化和運營模式,服務全球超過10億用戶。 作為科技行業值得信賴的全球領導者,聯想幫助客戶掌握明天的技術並改變今天的世界。
Quality: 9490245 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.