
Lenovo ThinkPad T14s Gen 1 21R30010US 14" Touchscreen Notebook - Intel Core Ultra 5 235U - 16GB - 512GB - Intel Graphics - Windows 11 Pro - Wi-Fi 6E
SKU: se260423080587268367674
Price and availability
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Condition | New |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 14" - 14.9" |
| Screen Size | 14.0" |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| CPU Family | Other |
| Operating System | Windows 11 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | Yes |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se260423080587268367674 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.