
Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 16.0" Touch Screen Intel Core I7-13700HX NVIDIA RTX 4000 Ada Generation 32GB Memory 1TB SSD Windows 11 Pro 21FA002XUS
SKU: se260317162925699090375
Price and availability
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Condition | New |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 16" - 16.9" |
| Screen Size | 16.0" |
| Screen Resolution | 2560 x 1600 |
| CPU Family | Core i7 |
| Operating System | Windows 11 |
| GPU Memory | 12GB |
| Screen Refresh Rate | 165Hz |
| Touchscreen | Yes |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se260317162925699090375 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.