
Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 21QT002VUS 14.5"" Mobile Workstation - Intel Core Ultra 9 285H - 64 GB - 1 TB SSD - Windows 11 Pro - Intel Arc 140T GPU - Webcam - Wi-Fi 7
SKU: se260422080523113242809
Price and availability
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Condition | New |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 14" - 14.9" |
| Screen Size | 14.5" |
| Screen Resolution | 3072 x 1920 |
| CPU Family | Other |
| Operating System | Windows 11 |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se260422080523113242809 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.