
Lenovo ThinkPad P1 Gen 7 16.0" Touch Screen Intel Core Ultra 9 185H NVIDIA RTX 2000 Ada Generation 64GB Memory 2TB SSD Windows 11 Pro 21KV000BUS
SKU: se260317162891737710490
Price and availability
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Condition | New |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 16" - 16.9" |
| Screen Size | 16.0" |
| Screen Resolution | 3840 x 2400 |
| CPU Family | Other |
| Operating System | Windows 11 |
| GPU Memory | 8GB |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | Yes |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se260317162891737710490 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.