
Lenovo ThinkPad P1 Gen 7 16.0" Intel Core Ultra 7 155H NVIDIA RTX 1000 Ada Generation 16GB Memory 512GB SSD Windows 11 Pro 21KV0003US
SKU: se260416165733182270752
Price and availability
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Condition | New |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 16" - 16.9" |
| Screen Size | 16.0" |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| CPU Family | Other |
| Operating System | Windows 11 |
| GPU Memory | 6GB |
| Screen Refresh Rate | 165Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se260416165733182270752 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.