
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 21SR0035US 16" Notebook - Intel Core Ultra 5 225U - 16 GB - 256 GB SSD - Windows 11 Pro - Webcam - IEEE 802.11ax Wireless LAN Standard
SKU: se260321110778765847108
Price and availability
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Condition | New |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 16" - 16.9" |
| Screen Size | 16.0" |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| CPU Family | Other |
| Operating System | Windows 11 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se260321110778765847108 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.