
Lenovo pad Pro GT 高效能行動平板 第三代驍龍8 平台 11.1吋高更新率LCD 8860mAh大電池 Wi-Fi 7 杜比全景聲 淺海貝
SKU: se260121190692205883501
Price and availability
HK$2,623.01
機身內存
128GB
256GB
運行內存
8GB
12GB
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

128GB
256GB
8GB
12GB
系統語言只支援英文、簡體中文、繁體中文
| Material | Aluminum Alloy |
| Screen Resolution | 3200 x 2136 |
| Condition | New |
| Color | Shallow Sea Shells |
| Screen Size | 11.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Qualcomm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260121190692205883501 |
Brand Name: Lenovo
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Lenovo-sc-014138194.html
About: 聯想是一家成立於中國的全球科技公司,業務遍及 180 個市場。 著眼全球發展,聯想在業界建立了多元化的企業文化和運營模式,服務全球超過10億用戶。 作為科技行業值得信賴的全球領導者,聯想幫助客戶掌握明天的技術並改變今天的世界。
Quality: 414573 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.