Author: k***8
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: مرره حلو ومواصفاتو ممتازه وسعرو حلو يدعم بصمة الوجه خذوه بلا تردد
顏色: 灰色
128GB
8GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 2560 x 1600 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25081893703976019 |
Overall Rating: 4.50/5
Author: k***8
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: مرره حلو ومواصفاتو ممتازه وسعرو حلو يدعم بصمة الوجه خذوه بلا تردد
顏色: 灰色
Author: n***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: hàng tốt đáng để mua
顏色: 灰色 | 1 photo(s)