Author: f***6
Date:
Review: Perfect
顏色: 黑色

8GB+256GB
| Color | Green |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Motorola |
| Model | Motorola Moto G55 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 7025 |
| SKU | sw25061240752649559 |
Brand Name: Motorola
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Motorola-sc-014441292.html
Quality: 6483443 people said the quality is very good!
Author: f***6
Date:
Review: Perfect
顏色: 黑色
Author: u***9
Date:
Review: Satisfied
顏色: 綠色
Author: t***a
Date:
Review: nice
顏色: 紫色
Author: d***h
Date:
Review: Before I have doubt hopefully and I pray the items is good if I recieve because 3 times I order tablet black view I'm so much disappointed and I received the cellphone I'm happy legit new and nice camera not yet to use and I check again thank you shien and the delivery man
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.