Author: r***o
Date:
Review: it's good ilike it 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 淺草綠

起價
8GB+128GB
8GB+256GB
| Display Size | 4.3" |
| Color | Asakusa Green |
| RAM | 3G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Charging Protocol | PD 3.0 |
| Brand | Motorola |
| Model | Motorola Moto G55 |
| Network | 2G |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| Cell Phone Carrier | AT&T Wireless |
| SIM Card Size | Mini |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Dimensity 7025-Ultra |
| SKU | sw260121150599588819458 |
Brand Name: Lenovo
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Lenovo-sc-014138194.html
About: 聯想是一家成立於中國的全球科技公司,業務遍及 180 個市場。 著眼全球發展,聯想在業界建立了多元化的企業文化和運營模式,服務全球超過10億用戶。 作為科技行業值得信賴的全球領導者,聯想幫助客戶掌握明天的技術並改變今天的世界。
Quality: 2454872 people said the quality is very good!
Author: r***o
Date:
Review: it's good ilike it 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 淺草綠
Author: d***0
Date:
Review: Recebi minha encomenda antes do prazo determinado obrigado pela atenção
顏色: 峰巒黑
Author: w***8
Date:
Review: جميييييل. ومريحه في الاستخدام
顏色: 淺草綠
Author: b***5
Date:
Review: محل الصقه حقت الكرتون ظاهر مفتوح ورجعو لصقوه السوفت وير إلى هو سيستم الجهاز شكله معاد تعديله حتى عاملين توجيه اول ما تفتح الجهاز انه عرضه لاختراق ف ما تخت فيه معلومات حساسه ولا حسابات بنكية عموما ممتاز من كل النواحي الذاكرة كبيرة وسريع والتصوير حقه ممتاز جديد أخذته بسعر ٨٤٠ ريال شايفه سعره نزل لي ٥٥٠ ريال
顏色: 淺草綠
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.