
NEW
Lenovo 联想 A16H-A 16 英寸 AMD2314 处理器商务办公超极本笔记本电脑
SKU: se260509204317493852667
Price and availability
HK$6,277.00
內存容量
16G/1TB
處理器
AMD2314
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

16G/1TB
AMD2314
| Material | Aluminum Alloy |
| Features | Fast Charging |
| Condition | New |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Color | Grey |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 16" - 16.9" |
| Screen Size | 16.0" |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Family | Other |
| CPU Generation | Other |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Other |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Windows 11 |
| Laptop Type | Normal Laptops |
| GPU Memory | 16GB |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260509204317493852667 |
Brand Name: Lenovo
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Lenovo-sc-014138194.html
About: 聯想是一家成立於中國的全球科技公司,業務遍及 180 個市場。 著眼全球發展,聯想在業界建立了多元化的企業文化和運營模式,服務全球超過10億用戶。 作為科技行業值得信賴的全球領導者,聯想幫助客戶掌握明天的技術並改變今天的世界。
Quality: 587373 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.