
NEW
纤细型10-16mm假睫毛簇,自然DIY嫁接睫毛,单根睫毛300片,短C型弯
SKU: sb260519083393503338149
Price and availability
HK$46.00
睫毛捲曲度:
C
規格
300pcs
顏色
黑色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

300pcs
黑色
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Lash Curl | C |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | None |
| 長度 | 18.5 cm |
| 寬度 | 11.2 cm |
| 睫毛長度 | 1.0-1.6 cm |
| SKU | sb260519083393503338149 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.