
NEW
大容量甜美清爽粉白格子刺绣手提化妆包,旅行洗漱用品收纳整理包
SKU: sb260429161833749066254
Price and availability
HK$57.55
尺寸
粉紅白格
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

粉紅白格
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Square |
| Features | Lightweight |
| Festivals | Halloween |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 20 cm |
| 長度 | 23 cm |
| 寬度 | 11 cm |
| SKU | sb260429161833749066254 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.