Author: a***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: De buena calidad cumple con su función.
顏色: 白色
尺寸: 均碼

| Color | White |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Cruelty-Free |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 高度 | 4 cm |
| 淨重 | 30 g |
| 淨容量 | 30 ml |
| SKU | sb2306019515412891 |
Author: a***e
Date:
Review: De buena calidad cumple con su función.
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: t***5
Date:
Review: Aun no lo uso pero llego en perfecto estado
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.