Author: 2***7
Date:
Review: The wig is very soft and easy to wear and style.
顏色: SNatural


150%
12 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Headband Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Kinky Curly |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 145 g |
| 長度 | 30.48 cm |
| 頭圍 | 54.61 cm |
| SKU | sb2206085263572367 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 9929668 people said the quality is very good!
Author: 2***7
Date:
Review: The wig is very soft and easy to wear and style.
顏色: SNatural
Author: 2***1
Date:
Review: I am very happy with this wig. Definitely worth it
顏色: SNatural
Author: n***h
Date:
Review: This hair is so soft and beautiful. Will order another one longer inch. It’s so beautiful and way to wear.
顏色: SNatural
Author: l***s
Date:
Review: I definitely recommend.. this was before putting anything in it
顏色: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.