
儿童平板电脑,7 英寸儿童版幼儿平板电脑,2GB(2GB+2GB 扩展)RAM 32GB ROM,Android 13 平板电脑,带家长控制、教育、游戏、防震外壳(非适配器)
SKU: se2409264384701894
Price and availability
HK$302.00
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Color | Blue |
| Brand | Others |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se2409264384701894 |
Brand Name: PRITOM
Quality: 137690 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.