- Video












Kemei KM-T98 电动剃须刀,专业防水胡须修剪器,男士 Type-C 快速充电,干湿两用,往复式剃须刀,1 件装
SKU: sb260318095737650262201
Price and availability
HK$84.72
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Type | Electric Shaver |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| 長度 | 11.3 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 高度 | 3 cm |
| 電壓 | 3.7 V |
| SKU | sb260318095737650262201 |
Brand Name: Kemei
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Kemei-sc-0141853093.html
Quality: 7904850 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.