
KZ D Q S HiFi Dynamic Drivers In Ear Monitor Headphones For Singer Musician Semi-Open HiFi Bass IEM Earphone 2pin 3.5mm Plug Gaming Earbuds
SKU: se2412114716582386
Price and availability
HK$357.00
尺寸
帶麥克風
沒有麥克風
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

帶麥克風
沒有麥克風
| Driver Unit | 10mm |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Color | Black |
| Function | Phone Calls |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Cable Feature | Detachable |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se2412114716582386 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.