
KLACK Cellphones
SKU: sw25041185751907757
Price and availability
起價
HK$406.23
插頭規格
XS24PRO
XS18PRO
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
XS24PRO
XS18PRO
| Color | Gold |
| RAM | 2G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Nothing |
| Network | 3G |
| Screen Size | 3" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 8 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 2MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 0.3MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 854 x 480 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 1000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MTK6737 |
| SKU | sw25041185751907757 |
Brand Name: KLACK
Quality: 5567398 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.