
Jo Malone English Pear & Freesia Cologne 100 Ml
SKU: sb251024299368348497
Price and availability
HK$800.00
香味:
English Pear & Freesia
淨含量
100毫升
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

100毫升
| Material | Glass |
| Scent | Fruity & Citrus |
| Scent Type | English Pear & Freesia |
| Gender | Unisex |
| 長度 | 5 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 高度 | 12 cm |
| 淨重 | 306 g |
| 淨容量 | 100 ml |
| SKU | sb251024299368348497 |
Brand Name: Jo Malone
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Jo-Malone-sc-014482359.html
Quality: 5793322 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.