Author: 5***6
Date:
Review: Muito bom.
顏色: 紫色
尺寸: 1m
![JMMO iPhone 数据线,USB C 转 Lightning 快速充电数据线,经久耐用,480Mbps 数据传输率 3.3 英尺/1 米 [Apple MFi 认证] 圣诞礼物,秋冬必备品 - 紫色 - 查看 1](https://img.ltwebstatic.com/images3_pi/2023/12/11/f0/1702281124f416028949816fab0642fa3110aae9fe_thumbnail_900x.webp)

Lightning
1m
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Purple |
| Interface | Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 40W |
| SKU | sw260204141677957251959 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: 最新技術:尋找! 查找您對當前技術的所有痴迷,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 6855146 people said the quality is very good!
Author: 5***6
Date:
Review: Muito bom.
顏色: 紫色
尺寸: 1m
Author: d***3
Date:
Review: كوالتي عالي وجميييل جدا الماركه هاذي ممتازه
顏色: 紫色
尺寸: 1m
Author: ح***م
Date:
Review: طوله متر تماما شغال وانصح فيه تمنيت لو اخدت الطويل لاكن لايوجد به اي عيب واتنمى ان لايخرب او يتعطل شكرا من القلب شيء إن جوالي ايفون ١١ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: 紫色
尺寸: 1m
Author: s***3
Date:
Review: 超棒的cp質超棒的出貨速度
顏色: 紫色
尺寸: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.