Author: m***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好用每天都會使用,喜歡!太好買了會再回購!!
顏色: 白色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| 長度 | 21.1 cm |
| 寬度 | 10.8 cm |
| 高度 | 7.2 cm |
| SKU | rb2207157189541996 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: 最新技術:尋找! 查找您對當前技術的所有痴迷,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 730233 people said the quality is very good!
Author: m***8
Date:
Review: 好用每天都會使用,喜歡!太好買了會再回購!!
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: y***8
Date:
Review: 這一台真的超級厲害,有四種模式,讓我的臉變得非常的立體皮膚變得非常好,還可以變換溫度,緊實我的皮膚,強推👍👍👍
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: t***e
Date:
Review: 非常好用功能齊全推薦大家都買一組好好的保養美麗的皮膚
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: t***e
Date:
Review: 冷熱都有功能很多推薦推薦推薦再推薦棒棒棒而且我覺得他很有智慧耶沒有碰到皮膚就不會動碰到皮膚才會開始動棒極了
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.