Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 絕對是我最近買到最好的東西比打針都好
顏色: 白色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Color | White |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 28.55 cm |
| 寬度 | 9.41 cm |
| 高度 | 4.83 cm |
| SKU | sb2311013335132113 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: 最新技術:尋找! 查找您對當前技術的所有痴迷,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 5405619 people said the quality is very good!
Author: m***4
Date:
Review: 絕對是我最近買到最好的東西比打針都好
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: a***u
Date:
Review: 物流快速 價格實惠 買買買不停
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: k***0
Date:
Review: 優質商品,很實用,值得推薦
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: h***6
Date:
Review: sản phẩm ok lắm nha
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.