Author: 裴***裴
Date:
Review: 超讚的出貨速度,超讚的服務,超讚的CP植急待收穫…讚讚讚 😊
顏色: 銀色
尺寸: 均碼

電池款
均碼
| Material | ABS |
| Color | Silver |
| Charger Certification | CE |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 21 cm |
| 寬度 | 14 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | rr2303236136858733 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: 最新技術:尋找! 查找您對當前技術的所有痴迷,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 2591874 people said the quality is very good!
Author: 裴***裴
Date:
Review: 超讚的出貨速度,超讚的服務,超讚的CP植急待收穫…讚讚讚 😊
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Author: A***h
Date:
Review: I’m so excited to use it
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Author: l***1
Date:
Review: Accurate and easy to use! Perfect for cooking and portion control. The tare function is very handy. Great value. got this one for free by playing the free gift game.. thanks Shein🥰🥰🥰
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Author: o***8
Date:
Review: جدا حلوة و عملي، انصح فيه
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.