Author: t***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great headphones, great price sounds as good as expensive earbuds and very comfortable
顏色: 黑色
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | Others |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Blue |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Batteries Required | No Battery |
| Cable Feature | Tangle free |
| Water Resistance Level | IPX3 |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25081083480383750 |
Overall Rating: 4.61/5
Author: t***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great headphones, great price sounds as good as expensive earbuds and very comfortable
顏色: 黑色
Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The sound is so well-balanced, it's perfect for all types of music
顏色: 灰色
Author: v***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's decent, louder bass sound and the delivery arrived sooner than i expected.
顏色: 黑色 | 1 photo(s)
Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Just as pictured. Love the brand
顏色: 黑色 | 1 photo(s)