
Itel A50CS 智能手机,4GB/64GB,6.6 英寸高清+动态显示屏,八核处理器,4000mAh Type-C 电池,指纹解锁,双卡双待
SKU: sw260403144755592480624
Price and availability
HK$614.14
機身內存
黑色
米灰色
橘色
綠色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

黑色
米灰色
橘色
綠色
| Color | 4+64G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | itel |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 4000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T603 |
| SKU | sw260403144755592480624 |