Author: N***a
Date:
Review: Literally in love with the items
顏色: 彩色
尺寸: 均碼


| Color | Multicolor |
| Finish | Matte |
| Texture | Cream |
| 高度 | 6.5 cm |
| 長度 | 28.15 cm |
| 淨重 | 852.6 g |
| 寬度 | 19.5 cm |
| SKU | sb25071088728111122 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 7825537 people said the quality is very good!
Author: N***a
Date:
Review: Literally in love with the items
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: e***j
Date:
Review: fast and easy to get to the top of the list of my own and
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: r***z
Date:
Review: It is the best set from sheglam like I very liked it and all of my family asked about it
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: d***d
Date:
Review: جميييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييل
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.