Author: a***o
Date:
Review: I love the color, easy to use
顏色: 酒紅色
14 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 150 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 52 cm |
| SKU | sb2403278184819932 |
Author: a***o
Date:
Review: I love the color, easy to use
顏色: 酒紅色
Author: M***a
Date:
Review: Me gustó muchísimo. Se siente cómoda y esta super bonita...
顏色: 棕色
Author: j***e
Date:
Review: Value for money: really good value for money and I really recommend this one Easy to wear: truly beautiful and very easy to wear Comfortable to wear: yes the product is very nice and very comfortable to wear Hairstyle stylishness: This style of hair is fashionable and really versatile, I recommend this style
顏色: 棕色
Author: m***n
Date:
Review: أشياء شي إن كلها بحبها وبحب اشتري كتير من شي ان افخم كواليتي شكرا شي آن على الاشياء الحلوه ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.