
iPad Air 11 英寸,M3 芯片 2025 型号,平板电脑(128GB/256GB WLAN 版本)
SKU: se251203108853832579
Price and availability
HK$6,716.00
機身內存
256GB
運行內存
8GB
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

256GB
8GB
| Material | ABS |
| Screen Resolution | 2360*1640 |
| Condition | New |
| Color | Purple |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251203108853832579 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 3824616 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.