Author: 9***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: خدمه مريحة جوده عاليه
顏色: 粉色

128GB
6GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple iPad 11 (2025) |
| Screen Resolution | 2360x1488 |
| Condition | New |
| Color | Silver |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251203357850966276 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9059161 people said the quality is very good!
Author: 9***7
Date:
Review: خدمه مريحة جوده عاليه
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.