Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: رائعة ومناسبة
顏色: 白色
尺寸: 均碼

3.5mm
均碼
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Model | HyperX Cloud Stinger 2 Core |
| Color | White |
| Wireless Version | None |
| Driver Unit | 5mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | None |
| Wireless Property | None |
| Features | With Mic |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | On-Ear Headset |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Closed-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se260128154095441279121 |
Brand Name: HyperX
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/HyperX-sc-0141817650.html
Quality: 4430771 people said the quality is very good!
Author: m***a
Date:
Review: رائعة ومناسبة
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.