
HyperX Cloud Earbuds II 专业游戏耳塞,配备 14 毫米驱动器,带来沉浸式音效,四个耳塞,硬壳外壳,35 毫米插孔,内置麦克风,适用于 PC、移动设备、任天堂 Switch
SKU: se25101213270405561
Price and availability
HK$190.06
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | Rubber |
| Model | HyperX Cloud II |
| Pattern Type | Colorblock |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Color | Red |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Batteries Required | No Battery |
| Cable Feature | Tangle free |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25101213270405561 |
Brand Name: HyperX
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/HyperX-sc-0141817650.html
Quality: 3754609 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.