Author: m***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it so nice
顏色: Natural Black

6英寸
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Chinese Hair |
| Curl | Natural Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 65 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2410152333235037 |
Author: m***9
Date:
Review: love it so nice
顏色: Natural Black
Author: g***o
Date:
Review: Love the hair, comfortable
顏色: Natural Black
Author: n***e
Date:
Review: Value for money: very nice style and quality for product Hair Softness: soft texture Easy to wear: clips in very easily and looks great!
顏色: Natural Black
Author: w***h
Date:
Review: Great quality and easy to wear and comfortable
顏色: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.