
高品质 24 英寸长直棕色无刘海合成耐热纤维假发女士假发非常适合节日派对日常佩戴
SKU: sb25021802222100127
Price and availability
HK$148.00
假髮長度
24 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 222 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25021802222100127 |