Author: r***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice product good quality fast shipping and reasonable prices will definitely order again and also recomend pls like for points thank you
顏色: 金色

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 240 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25012518784164324 |
Author: r***n
Date:
Review: nice product good quality fast shipping and reasonable prices will definitely order again and also recomend pls like for points thank you
顏色: 金色
Author: h***4
Date:
Review: Absolutely love this wig !!!
顏色: 金色
Author: i***v
Date:
Review: I love it. The color and shape are as pictured
顏色: 漸變金色
Author: S***l
Date:
Review: “Exactly what I expected! Great stitching, vibrant colors, and super fast shipping. I’ll order more soon!”
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.