Author: g***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so good for my lip combo 💓
顏色: 05#紫色
尺寸: 均碼

| Material | San |
| Ingredients Attributes | Vegan |
| Color | 06#transparent Color |
| Texture | Liquid |
| Benefits | Moisturizing |
| Finish | High-Shine |
| 長度 | 7.5 cm |
| 寬度 | 2.1 cm |
| 高度 | 2.1 cm |
| 淨容量 | 8 ml |
| SKU | sb2307153234330006 |
Brand Name: HelloKiss
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/HelloKiss-sc-0145162482.html
Quality: 8436979 people said the quality is very good!
Author: g***o
Date:
Review: so good for my lip combo 💓
顏色: 05#紫色
尺寸: 均碼
Author: o***i
Date:
Review: Great for my lip combos
顏色: 組合B(#1#4#6)
尺寸: 均碼
Author: w***4
Date:
Review: Fast delivery and good packing!! I love it so muchhh💕 Its very glossy and make my lips soft
顏色: 04#西柚色
尺寸: 均碼
Author: s***9
Date:
Review: highly recommended I purchased it regularly
顏色: 01#淺粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.